Aklınızı kullanın güzelleşin!

  1. Anasayfa
  2. Cilt Hastalıkları
  3. Aklınızı kullanın güzelleşin!
Aklınızı kullanın güzelleşin!

Aklınızı kullanın güzelleşin!

guzellik

Yazı geride bıraktık... Haliyle bizi bekleyen soğuk kış günlerinde cildimizle çok daha haşır neşir olmalı, ona özen göstermeli ve doğru ürünleri tercih etmeliyiz!

Fondöten güzelliği
Sıvı fondöten

Cilt tipi: Kurudan normale, her cilt tipi için uygun.

Ciltteki etkisi: Birkaç damlasıyla bile cildinizdeki etkisi hemen farkedilecek.

Tüyolar: Birkaç damla yüz kremi veya nemlendirici ile karıştırdıktan sonra sürdüğünüz takdirde cildiniz aynı zamanda nemlenmiş de olacak. Cildinizin T bölgesine kolaylıkla uygulayabilirsiniz!

Krem fondöten
Cilt tipi: Yağlı ciltler.

Ciltteki etkisi: Normal koyuluğu elde edene kadar cildinize korkusuzca uygulayabilirsiniz.

Tüyolar: Saç diplerinize ve kulak bölgelerinize fazla bulaştırmamak şartıyla cildinizin tüm bölgelerine kolaylıkla sürebilirsiniz.

Krem - pudra fondötenler: Her cilt tipi için ideal.

Ciltteki etkisi:
Cildinize sağlıklı bir bronzluk sağlar ve lekeleri saklar.

Tüyolar: Kuru sünger yardımıyla, saç diplerine ve kulak bölgelerine taşırmamak şartıyla, cildinizin T bölgesine (çene, alın, yanak) rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Kalıcı fondöten!
İçeriğindeki doğal renk pigmentleri sayesinde cildinizde koruyucu bir doku bırakacak. Nivea Beaute Teint Nature Stay-on ile mükemmelliğe kavuşacaksınız!

Max Factor Gold!
Hollywood yıldızlarınınki gibi bir makyaj istiyorsanız tercihiz, Max Factor'dan yana olmalı. Beautiful Skin Make-up fondöten ile, cildiniz çekici göründüğü gibi aynı zamanda gün boyu da nemini kaybetmemiş olacak!
Author Avatar

About Author

1976 Estel doğumluyum. 1994 yılında orta öğretimimi Kadıköy Anadolu Lisesi’ nde,Tıp eğitimimi 2002 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nde tamamladım. 2002 yılında Tıpta Uzmanlık(TUS) sınavını Türkiye derecesi ile kazanıp ,İstanbul Beyoğlu Göz Araştırma Hastanesi’ nde Prof.Dr.Ömer Faruk YILMAZ ve Prof.Dr.Ziya Kapran’ın asistanı olarak ihtisasımı tamamladım.2008 yılında uzman doktor oldum, aynı yıl Kızıltepe Devlet Hastanesinde mecburi hizmeti yaptım. çeşitli özel hastanelerde uzman doktor ve başhekim pozisyonlarında çalıştım.Halen okuloplasti,şaşılık, refraktif cerrahi , ön segment (katarakt-keratoplasti) alanlarında cerrahi önplanda çalışmaları sürdürüyorum. 1998 yılında Türkiyenin ilk ücretsiz sağlık hizmeti sunan vede ilk sağlık sitesi olan hastarehberi.com u kurdum . 2002 senesinde sağlık turizmi alanında Türkiyede ilk defa grup halinde excimer lazerle göz ameliyatları için avrupadan hastaların getirilmesini ülkemize kazandırdım . Dünyada ilk defa uygulanan acufocus yöntemiyle yakın görme ameliyatlarının ve göz içine implantla yerleştirilen göz tansiyonu implantlarını ülkemize kazandırdım ve dünyada ilk defa Amerikalılarla birlikte uygulanmasını sağladım. Yuzbinlerce sağlık sorusunu karşılıksız cevaplandırdım.İngilizce ve Almanca yabancı dillerim vardır.Evliyim.

Add Comments