Bitki preperatları

Bitki preperatları

Bitki preperatlarıbitkilerle-tedavi
ADIAÇIKLAMASI


GINZIP (GINSENG EXTRACT)30 Softgel

 • Kolesterolü düşürür.

 • Enerjiyi yükseltir.

 • Menapoz rahatsızlıklarını azaltır.

 • Erkeklerde aşırı stres ve yorgunluktan kaynaklanan performans düşüklüğünün giderilmesine yardımcı olur.


NATURAL SOYA LECITHIN100 Softgel Bir softgel : 1200 mg Soya Lesitini ihtiva eder.Soya fasulyesinden elde edilmiştir. Yıpranmış vücut hücrelerinin yenilenmesine

 • Kan yağlarının dengelenmesine

 • Sinir sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olur.

 • Günde 1 veya daha fazla softgel alınır.


NATURAL EPA FISH OIL (OMEGA 3 BALIK YAĞI )100 Yumutak Jelatin Kapsül Bir softgel : 1000 mg konsantre balık yağı 180 mg EPA ve 120 mg DHA(OMEGA 3) asidleri ve antioksidan olarak 5 I.U. Vitamin E (d-alfatokoferol) ihtiva eder.

 • Kandaki lipid ve kolesterol seviyesini dütürür.

 • Kan basıncını düzenler. Kanın pıhtılaşmasını engeller.

 • Kalp krizi riskini azaltır.

 • Günde 1 veya 3 softgel kullanılır.


GARLİC OIL (%100 Natural ) 1000 mg100 Softgel Bir softgel : 2 mg Garlic Oil ihtiva eder.Bu miktar 1000 mg taze Garlic'e ( Sarımsak) eşdeğerdir.

 • Kan basıncının düşürülmesinde ve kandaki kolesterolün düzenlenmesinde faydalıdır.Doğal bir antibiyotiktir.Günde 1 softgel alınır.


NATURAL DEODORİZED GARLİC 300 mg100 Tablet Bir tablet : 300 MGK %100 saf deodorize garlic (kokusuz sarmısak) ihtiva eder.

 • Kan basıncının düşürülmesinde ve kandaki kolesterolün düzenlenmesinde faydalıdır.

 • Doğal bir antibiyotiktir.

 • Günde 1 veya 3 tablet alınır.


NATURAL GARLİC (Odor-Free)100 Kaplı Tablet Bir tablet : 100 mg konsantre garlic ihtiva eder.Bu miktar 300 mg taze garlic'e (sarımsak) eşdeğerdir.Kan basıncının düşürülmesinde ve kandaki kolesterolün düzenlenmesinde faydalıdır.Doğal bir antibiyotiktir.

 • Midede değil barsaklarda dağıldığı için koku vermez.

 • Günde 3 defa 2 tablet (çiğnenmeden) alınır.


GARLIC & PARSLEY100 Softgel Bir softgel :Garlic Oil (Sarmısak yağı) .............................1000 mgParsley Seed Oil (Maydanoz tohum yağı) .........................100 mg ihtiva eder.

 • Garlic ; kan kolesterolünün ve bilhassa tansiyonun düşürülmesinde ve kontrolünde faydalıdır.

 • Parsley ; asırlardır idrar söktürücü özellikleri ile insanlar tarafından kullanılan bir bitkidir.Özellikle böbrek ve safra kesesi taşlarını düşürmek amacıyla kullanılır.

 • Bu kombinasyondaki Parsley'in böbreklerin idrar aktivitesini arttırıcı etkisi ile birlikte Garlic'in tansiyon düşürücü özellikleri de artar.

 • Günde 1 softgel kullanılır.


NATURAL BEE POLLEN100 Tablet Bir tablet : 500 mg Bee Pollen (Arı poleni) ihtiva eder.

 • Kan yapıcı doğal bir gıdadır.

 • Özellikle ekstra beslenmesi gereken :Sporcular, hastalıktan yeni kalkmış nekahat dönemindekiler,

 • Gelişme bozukluğu olan çocuklar için çok önemlidir.

 • Günde 1 veya 2 tablet kullanılır.


NATURAL ROYAL JELLY50 Softgel - Metabolizmanın canlandırılmasına,
- Dayanıklılığının arttırılmasına,
- Enerji vererek yorgunluğun önlemesine,
- Besin takviyesine,
- Saç ve tırnakların beslenmesine yardımcı olur
GINKGO BILOBA 30 mg30 Tablet Bir tablet : 30 mg Ginkgo Biloba (Japon eriği) Ekstraktı ihtiva eder.

 • Beyine giden kan akımını arttırarak beslenmesine yardımcı olur.Hafıza kaybını önler.

 • Mental dayanıklılığı arttırır.

 • Serbest radikallerin hücre tahribatını önler.(Doğal antioksidan etki).

 • Günde 3 veya 4 tablet yemekle birlikte alınır.


MANCHURİAN GİNSENG250 mg 50 Softgel Doğal bitkisel yağ bazındaki 250 mg Ginseng içerir.Enerji verir.Fiziksel ve ruhsal kapasiteyi arttırır.Erkekler için doğal bir afrodizyaktır
MANCHURİAN GİNSENG500 mg 100 Tablet 500 mg Ginseng içeren bu ürün sıkıntı ve stresten kaynaklanan performans düşüklüğünü giderir.Doğal ve güçlü afrodizyaktır.
ALFALFA500 mg 100 Tablet Doğal Kalsiyum ve Vitamin K Kaynağıdır. Pek çok vitamin ve mineralin yanında esansiyel amino asidleri de içerir.Mükemmel bir gıda kaynağıdır.Romatizmadaki şişme ve iltihabı azaltır.Kabızlıkta rahatlatıcıdır.
EVENING PRIMROSE OIL500 mg 30 Softgel Doğadaki en zengin Linoleikasid kaynağıdır.Bayanlarda adet dönemlerinde görülen sancıları azaltır.Ayrıca cilt kuruması,saç dökülmesi,eklemlerdki şişik ve ağrılarda faydalıdır.
SHARK Cartilage30 Kapsül 740 mg Shark Cartilage (Köpek Balığı kıkırdağı) içerir.

 • Hastalıklarla savaşabilmek için bağışıklık sistemini güçlendirir.

 • Kanser hücrelerinin çoğalmasını engeller.

 • Egzama ve sedef gibi cilt rahatsızlıklarında, mafsal romatizmasında faydalıdır.


NATROL HIGH NUTRITION30 Kapsül Özel formüle edilmit baz Winter Berry Root (4:1),Country Malva Leaf (Ebegümeci - 5:1),Siberian Ginseng Root (Sibirya Sinseng kökü),Ginger Root (Zencefil kökü) ve Licorice Root (Meyan kökü) ihtiva eder. Natrol High Nutrition küçük büyük herkesin hastalıklara karşı vücut direncini arttırır,emzirme,büyüme,yaşlılık,ameliyat sonrası,mevsim değişiklikleri,fazla enerji tüketimi ve beslenme bozuklukları gibi vitamin ihtiyacının arttığı durumlarda gerekli olan vitaminler ve doğanın bize sunduğu faydalı bitki ekstrelerini içerir.Günde 1 veya 2 kapsül alınır.
NATROL HIGH NUTRITION90 Kapsül
AMERİCAN GİNSENG90 Kapsül Özel olarak hazırlanan bu bitki kombinasyonu vücudu besleyici , canlılık ve enerji verici özelliklerinden faydalanmak amacıyla gerek kadınlar ve gerekse erkekler tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.Fiziksel ve mental dayanıklılığı arttırır.Vücudun stres şartlarına karşı adaptasyonunu kolaylaştırır.Aşırı stres ve yorgunluktan kaynaklanan performans düşüklüğünün giderilmesine yardımcı olur.*Günde 1 veya 2 kapsül alınır.
PROTECTION FORMULA ONE ECHINACEA EXTRACT60 Kapsül Bu ürünle kendinizi daha zinde hissedecek,soğuk algınlığı,grip gibi yaygın hastalıklarakarşı daha güvenli ve dirençli hale geleceksiniz.Vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir. Çevreden her an kapabileceğimiz mikroplara karşı koruyucudur. Hastalıklara karşı daha dirençli olmamızı sağlar.Yıpranmış bağ dokusu ve cilt travmalarının iyileşme süresini kısaltmaya da yardımcı olur.Günde 2 veya 3 kapsül alınır.
FEMALE FORMULA with DONG QUAI EXTRACT90 Kapsül Bir kapsül :Dong Quai Root(Melek out kök)Ekstresi....250 mg Blue Cohosh Root (Aslan kulağı kökü.....110 mg Black Cohosh Root (Tahtabiti otu)….75 mg Blessed Thistle Herb (Müberek diken)….50 mg İhtiva eder. Dond Quai bitkisi Çin’de “Kadın Ginseng “I olarakadlandırılmaktadır. Kadınlarda;Tonik,Menapoz sendromlarını düzenleyici, - Ağrı ve spazma giderici olarak kullanılmaktadır. *Günde 1 veya 2 kapsül alınır.
CRANBERRY FRUIT EXTRACT PLUS SELECT HERBS90 Kapsül Cranberry Fruit (Kırmızı yaban mersini) Ekstresi ......250 mgCornsilk (Mısır püskülü) ....75 mg Uva Ursi (Ayı üzümü)..50 mgParsley Leaf (Maydanoz) ..50 mg Marshmallow Root (Hatmi kökü....25 mg ihtiva eder. Sistit ve üriner sistem enfeksiyonlarına karşı doğal savunma aracıdır. İdrar yollarındaki yanma ve ağrıyı giderir.Günde 3 defa 2 veya 4 kapsül alınır.
FOUR GİNSENG60 Kapsül 4 değişik orijinli Ginseng kullanılarak hazırlanan bu ürün bitkinin tüm özelliklerinden etkili bir şekilde yararlanmayı sağlar. Fiziksel ve mental dayanıklılığı arttırır. Vücudun stres şartlarına karşı adaptasyonunu kolaylaştırır. Vücudun fonksiyonlarını normalleştirir. Enerjiyi yükseltir. Menapoz rahatsızlıklarını azaltır.Erkeklerde aşırı stres ve yorgunluktan kaynaklanan performans düşüklüğünün giderilmesine yardımcı olur. Günde 1 veya 2 kapsül alınır.
PROTECTION FORMULA TWO GOLDEN SEAL ROOT EXTRACT60 Kapsül Golden Seal Kökü,Kuzey Amerika'ya özgü bir bitkidir. Amerikan yerlileri tarafından yüzyıllarca ülser ve ok yaralarının tedavisinde kullanılmıştır. İçinde Hidrazin ve Berberin isimli aktif maddeler mevcuttur.Berberin,doğal bir antibiyotik görevi görür, bağışıklık sistemini güçlendirir. Son zamanlarda sabahları meydana gelen mide yanmalarına karşı ve iştah açmak,bağışıklık sistemini güçlendirmek amaçları için de kullanılmaya başlanmıştır. Günde 1 veya 2 kapsül alınır.
KAVA KAVA ROOT EXTRACT PLUS SELECT HERBS60 Kapsül Sakinleştirici özelliği olan bu ürün, modern yaşamın tüm sıkıntı, stres ve yorucu şartlarında en büyük yardımcınız olacaktır.Tamamen doğal olarak hazırlanmış bu ürün,kullanıldıktan sonra diğer sentetik kimyasal sakinleştiriciler gibi uyuşukluk yaratmaz. Tamamen sakin,dinç ve uyanık bir beyin sağlar. Günümüzün stresli iş hayatı içinde olan kişiler ve özellikle menapoz problemleri olan kadınlar için ideal bir takviyedir.Günde 2 defa 1 veya 3 kapsül alınır.
SAW PALMETTO EXTRACT60 Kapsül drar yolları üzerine olumlu etkileriyle bilinen bitkilerle oluşturulmuş bu formül içeriğindeki Saw Palmetto'nun özelliği dolayısıyla ; Erkekler tarafından prostat problemlerinde rahatlık sağlamak amacıyla kullanılır. Büyümüt prostat bezine spesifik olarak etki yaparak enflamasyon ve ağrıyı giderir. Seksüel gelitimi düzenler. Günde 2 veya 3 kapsül alınır.
LIVER SUPPORT with MILK THISTLE EXTRACT60 Kapsül Karaciğer için iyi bir toniktir ve karaciğer fonksiyonlarının sağlıklı bir şekilde sürmesini sağlar.Özellikle vücuda kan akımı ile dağılan nikotin,alkol ve karbon monoksid gibi toksinlere karşı etkilidir.Günde 1 veya 2 kapsül alınır.
ST.JOHN'S WORT60 Kapsül Özellikle Amerika ve Almanya'da bitkisel kökenli sakinlik veren ürünler arasında en çok satılan üründür. Kronik yorgunluk sendromunda, menapoz dönemindeki sıkıntı,stres ve gerginliklerin giderilmesinde son derece faydalıdır. Günde 2 veya 4 kapsül kullanılır.
VALERİAN EVENİNG60 Kapsül Doğal bir sinir sistemi besleyicisi. Sinir sistemi üzerine sakinlettirici etki gösterir. Sıkıntı, stres ve asabiyetten kaynaklanan uykusuzlukların giderilmesine yardımcı olur. Yatmadan önce 1 veya 2 kapsül alınır. Not:Gündüz makina ve araç kullanırken, hamile veya emzikliyseniz almayınız.Diğer uyku verici ilaçlarla birlikte kullanmayınız
GİNKGO BILOBA30 Kapsül Bir kapsül : 60 MG Ginkgo Biloba (Japon eriği) Ekstresi(50:1) ihtiva eder. Bu ekstre %24 Ginko Flavoglikosidleri içerir. Beyine giden kan akımını arttırarak beslenmesine yardımcı olur. Hafızayı güçlendirir. Bunama belirtilerini azaltır. Aktif ve zinde bir yapı oluşturur. Kulak çınlamasını önler. Sabah ve akşam yemeklerden önce 1 kapsül alınır.
GİNKGO BILOBA60 Kapsül Beyine giden kan akımını arttırarak beslenmesine yardımcı olur.
Hafızayı güçlendirir.
Bunama belirtilerini azaltır.
Aktif ve zinde bir yapı oluşturur.
Kulak çınlamasını önler.
GLUCA HERB with LICORICE ROOT EXTRACT60 Kapsül

 • öksürükte yumuşatıcı olarak kullanılır.

 • Mide ve sindirim sistemi bozukluklarında çok yararlıdır.

 • Günde 2 veya 3 kapsül alınır.


KIDNEY SUPPORT with UVA URSI60 Kapsül

 • İdrar yolları ve böbreklerin sağlıklı çalışmalarına olumlu katkıda bulunur.

 • Vücuttaki fazla suyun dışarı atılmasını sağlar.

 • Antiseptik özellikleri nedeniyle üretrit,sistit gibi idrar yolları rahatsızlıklarına iyi gelir

 • Günde 1 veya 2 kapsül yemekle birlikte alınır.


NATROL BILBERRY EXTRACT60 Kapsül

 • İçindeki proantosiyanidin isimli madde göz fonksiyonları için çok önemli olan bir maddedir.

 • Bilberry gözdeki retina tabakasını besleyerek göz ve görme fonksiyonlarını güçlendirir. Özellikle gece görüş gücünü arttırır.

 • Araç sürücüleri ve pilotlar gibi gözlerin çok fazla yorulduğu işlerde ve sürekli bilgisayar ekranı karşısında çalışanlar Bilberry sayesinde daha sağlıklı bir görüş elde edeceklerdir.

 • Sabah kahvaltıdan önce 1 veya 2 kapsül alınır.


REİSHİ ROYALE30 Kapsül Bir çeşit mantar içeren bu ürün antioksidan , antialerjik , kanın pıhtılaşmasını engelleyici ve yüksek kolesterole faydalı etkileri ile bilinir.
CAT'S CLAW60 Kapsül Bir kapsül : 50 mg Cat's Claw ihtiva eder.

 • Fiziksel ve ruhsal bitkinlik çekenlerde enerji verici,

 • Sindirim sistemi rahatsızlıklarında rahatlatıcı, Antienflamatuar ve bağışıklık sistemi güçlendiricisi olarak kullanılır.

 • Bilhassa aşırı aktif veya stresli yaşayanlarda,gece hayatı olanlarda, ihtiyaç duyduğu enerjiyi normal beslenme ile sağlayamayanlar için enerji kaynağıdır.

 • Günde 2 veya 3 kapsül alınır.


GIN-ACTION30 Tablet

 • Enerjiyi yükseltir.

 • Menapoz rahatsızlıklarını azaltır.

 • Erkeklerde aşırı stres ve yorgunluktan kaynaklanan performans düşüklüğünün giderilmesine yardımcı olur.

 • Sex gücünü arttırır.


SUPER SAW PALMETTO PLUS50 Tablet

 • Erkek cinsel organına kan akış oranını arttırır.

 • Gece sık idrara gitmeyi önler.

 • Günde 2 tablet alınır.


SUPER GINKGO BILOBA PLUS50 Tablet

 • Hafızayı güçlendirir. Bunama belirtilerini azaltır.

 • Öğrenme yeteneğini arttırır. Aktif ve zinde bir yapı oluşturur.

 • Kulak çınlamasını önler.

 • Günde 1 veya 2 tablet yemekle birlikte alınır.


SUPER ECHINACEA PLUS50 Tablet

 • Soğuk algınlığı,grip,orta kulak iltahabı,öksürük ve bronşit gibi üst solunum yolları rahatsızlıklarında çok yararlıdır.

 • Fiziksel dayanıklılığı arttırır.

 • Bağ dokusu ve kapiler damarların güçlenmesini sağlar.

 • Antikor üretimini ve bunların hastalıklarla savaş kabiliyetini arttırmakta da etkilidir.

 • Gripal enfeksiyonlara karşı daha kolay ve hızlı bir savunma sağlar.


GARL-ACTION30 Tablet Bir tablet : Yüksek potenste sarmısak aktivitesi (Allisin;2000 mcg,Allin;15000 mcg) içeren 650 mg taze Garlic'e eşdeğer) ve Pantetin;5000 mcg ihtiva eder.

 • Doğal bir antibiyotiktir. Önemli miktarda germanyum ihtiva eder.Bu element vücudun immün sistemini destekler,fiziksel dayanıklılığı arttırır.

 • Kan kolesterolünün ve bilhassa tansiyonun düşürülmesinde ve kontro-lünde faydalıdır.

 • Yemekle birlikte günde 1 tablet alınır.


GIN-GARL30 Tablet Bir tablet : 400 mg Konsantre Kore Ginseng (Betparmak kökü) Ekstresi ve 1200 mg taze Garlic (Sarmısak)'e eşdeğer 500 mg organik deodorized Garlic ihtiva eder.

 • Garlic günümüzde doğal bir antibiyotik olarak bilinir.Garlic önemli miktarda germanyum ihtiva eder.Bu element vücudun immün sistemini destekler,fiziksel dayanıklılığı arttırır.Kan kolesterolünün ve bilhassa tansiyonun düşürülmesinde ve kontrolünde faydalıdır.

 • Ginseng insanlığın bildiği en eski bitkidir.Günümüzde vatanı olan Çin'de "her derde deva mucize bir bitki" olarak yaygın biçimde kullanımı devam etmektedir.Bilhassa kan basıncı,kan sirkülasyonu düzenlenmesinde ve kalp hastalıklarının önlenmesinde faydalıdır.

 • Bu yararlı iki bitki kan basıncı ve sirkülasyonu düzenlenirken daha zinde ve sağlıklı kalınabilmesi için biraraya getirilmiş ve kullanım kolaylığı sağlanmıştır.

 • Yemekle birlikte günde 1 tablet alınır.


ALKYROL60 ve 120 Kapsül

 • Soğuk algınlığı,allerji ve psoriasis gibi durumlarda korunma sağlar.

 • Radyasyon terapisinin zararlarını azaltır.

 • Bilhassa kemoterapi ve radyasyon terapisinden sonra lökositlerdeki zararı azaltır.

 • Bağışıklık sistemini güçlendirir.

 • Yavaş iyileşen yaraların iyileşme süresini hızlandırır.


STRIX BILBERRY EXTRACT30 Kapsül

 • Özellikle;pilotlar,mühendisler,sürücüler,sekreterler,bilgisayarla çalışanlar gibi devamlı gözlerini yoran kişiler tarafından kullanılmalıdır. • Günde 1 tablet alınır.


BEE POLLEN & ROYAL JELLY & PROPOLIS90 Kapsül

 • Sindirime yardımcı olur,immün sistemini güçlendirir, grip ve soğuk algınlığına karşı koruyucudur.

 • Mükemmel bir enerji kaynağıdır ve metabolizmayı hızlandırır.

 • Kullanımı kolay bu özel kombinasyon sinerjetik etki ile vücut dayanıklılığını arttırır,enerji verir. Yorgunluğu önler.

 • Vücudun enerji muhafaza etmesine yardımcı olur,nükleik asid ve protein sentezini hızlandırır.

 • Grip ve soğuk alğınlığına karşı koruyucudur.


BEE POLLEN & SIBERIAN GINSENG90 Kapsül

 • Kan şekerini dengeler,kana oksijen taşır,tiroid bezini regule eder.

 • Mükemmel bir enerji kaynağıdır. Kolayca absorbe olarak kana karışır.

 • Polen mevsimi allerjik reaksiyonların önlenmesinde faydalıdır.

 • Ginseng mental hareketsizliği giderir,vücut dayanıklılığını arttırır, yorgunluk ve stres durumlarında tonik etkiler yapar.


PROPOLIS90 Kapsül

 • Bağışıklık sistemini korur ve güçlendirir.

 • Mide ülseri ve allerjik olaylarda koruyucudur.

 • Rose Hips ile birlikte propolis grip ve soğuk algınlığına karşı en büyük doğal savunma aracıdır.


PROPOLIS & ECHINACEA90 Kapsül Bir kapsül : Propolis konsantresi (250 mg Propolis'e eşdeğer - Arı sütü) ...125 mg, Echinacea .............250 mg, Rose Hips (Kutburnu) ...........125 mg ihtiva eder.

 • Çok değerli iki maddenin özel bir karışımı olup,özellikle virüslere karşı savunmada çok yararlıdır.

 • Her iki bitkide güçlü antibakterial,antiviral ve antifungal özellikler gösterir.

 • Doğal savunma mekanizmasını canlandırarak vücudun enfeksiyonlara karşı dayanıklılığını arttırır.

 • Yetişkinler günde 3 veya 6 kapsül,çocuklar ise 1 veya 3 kapsül alır.


ROYAL JELLY & GINSENG30 Kapsül

 • Metabolizmayı hızlandırır.

 • Yorgunluk ve stres durumlarında tonik etkiler yapar.

 • Sporcular,aşırı stres altında çalışan profesyoneller,yüksek performans ihtiyacı hissedenler için doğal enerji kaynağıdır.


LOVING MOOD60 Kapsül

 • Yoğun iş hayatının insanlar üzerindeki baskısı,yüklenilen sorumluluklar zamanla sıkıntı ve stres kaynağı olurlar. Bu sıkıntı ve streste insanların yaşamını bilhassa cinsel hayatlarını ve performanslarını olumsuz yönde etkiler. Stresten kurtulmak için insanlar kimyasal ilaçlar,alkol ve sigaraya yönelirler ve sağlıkları daha da bozulur. Loving Mood bütün bunlar göz önüne alınarak dikkatle formüle edilmiş doğal bir karışımdır.

 • Loving Mood özellikle aşırı yorgunluk ve stresten kaynaklanan cinsel isteksizlikte faydalıdır.

 • Kadınların menstrual problemlerinde olumlu etkileri vardır.


PURE ENERGY & GINKGO30 Kapsül

 • Devamlı dikkat gerektiren veya stresli şartlarda çalışanların dikkat, enerji ve performansını arttırır.

 • Ağır ve yorucu işlerde aşırı enerji kaybedenlerin,kaybettiği günlük enerjisini takviye eder.

 • Dolaşım ve dejeneratif kardiyovasküler rahatsızlıkları olanların sağlıklı beslenmelerinde kullanılır.

 • Günde 2 defa 1 kapsül alınır.


HIGH POTENCY CHROMIUM PICOLINATE100 Kapsül Bir kapsül : 200 mcg Kromyum pikolinat ihtiva eder.

 • Kromyum Pikolinat bir krom bileşiğidir. Sağlıklı gelişme ve güçlü bir performans için gereklidir.

 • Demir,bakır ve çinko gibi Krom da,vücudunuzun sağlıklı ve zinde tutul-ması için gereken 16 ana mineralden biridir.

 • Özellikle sporcular ve çok enerji sarfedenler için, krom belkide en değerli mineraldir. Biyolojik aktif formunda,krom insülinin yağı metabolize etmesine, proteinin kasa dönmesine ve şekerin enerjiye dönüşmesine yardım eder.

 • Diğer bir deyişle daha uzun ve daha yoğun bir çalışma için size kuvvet verecek enerji çıkışını optimize eder.

 • Günde 1 kapsül alınır.


YOHIMBE 1111 mg50 Kapsül Bir kapsül : 1111 mg Yohimbe Bark Ekstraktı ihtiva eder.

 • Bugün aşırı sıkıntı,stres gibi çeşitli sebeplere bağlı aktivite ve performans düşüklüğü durumlarında Amerika başta olmak üzere tüm batı dünyasında en çok kullanılan doğal gıda katkısıdır. Güçlü bir enerji kaynağı olarak başta sporcular olmak üzere bedensel efor sarfederek çalışan,aşırı yorgunluk hissedenler için vazgeçilmez bir üründür. Yohimbe harcanan enerjinin tekrar yerine konulmasının doğal yoludur

 • Günde 1 veya 2 kapsül alınır.
  NOT :
  Yohimbe,yüksek tansiyonu ve şekeri olan kişilerde doktora danışmadan kullanılmamalıdır.


CITRIN & CHROMIUM90 Kapsül Bir kapsül : 500 mg Citrin* (Garcinia cambogia ekstresi) ve 100 mcg Krom (500 mcg Kromyum pikolinat'tan) ihtiva eder.

 • Citrin;250 mg standardize (-) hidroksisitrik asit içerir.

 • Aldığımız proteini kasa, şekeri de enerjiye dönüştürür.

 • İştah kesici özelliği vardır.

 • Zayıflamaya yardımcı bir üründür.

 • Yemeklerden bir saat önce günde 3 defa 1 kapsül alınır.


SALMON OIL100 Softgel Bir softgel : 1000 mg Salmon Oil (Som balığı yağı) ihtiva eder.
Omega 3 yağlı asitleri içeriği aşağıdaki gibidir.
Eicosapentaenoic Acid (EPA) .....................220 mg
Docosahexaenoic Acid (DHA) ....................180 mg


 • Lipid,kolesterol ve tansiyonu düzenler.

 • Kalp krizi riskini azaltır.

 • Yemekle birlikte günde 2 veya 3 defa 2 softgel alınır.


BORAGE 240 mg GLA60 Softgel

 • Enflamasyonu azalttığı için bronşite iyi gelir.

 • Mukoz membranı yumuşattığı için midevidir.

 • Ağız ve boğaz yaralarını iyileştirir.

 • Anne sütünü arttırır.


EVENING PRIMROSE OIL100 Softgel Bir softgel : 500 mg Evening Primrose Oil ihtiva eder. Evening Primrose Oil : Yüksek oranda Gamma-linoleik asit ihtiva eder.

 • Hücrelerin temel hormonu prostoglandinlerin sentezine katkıda bulunur.

 • Kan kolesterolünü ve kan basıncını düzenler.

 • Kadınlarda adet dönemlerinde görülen karın ve baş ağrısını giderir.

 • Günde 3 softgel yemeklerle birlikte alınır.


GARLIC OIL100 Softgel Bir softgel : 1500 mg taze Sarmısak'a eşdeğer 3 mg konsantre Sarmısak yağı ihtiva eder.

 • Tansiyon ve kolesterolü düzenler.

 • Yemeklerle birlikte günde 3 defa 1 softgel alınır.


PROPOLIS 500 mg100 Kapsül Bir kapsül : 1000 mg Arı Propolis'ine eşdeğer 500 mg Arı Propolis konsantresi ve Kuşburnu ihtiva eder.

 • Grip ve soğuk algınlığına karşı etkilidir. Hastalıklara karşı korunma sağlar.

 • Yemekle birlikte günde 1 veya 3 defa 2 kapsül alınır.


ROYAL JELLY100 Softgel Bir softgel : 300 mg Royal Jelly (Arı sütü)'e eşdeğer miktarda 91 mg konsantre Royal Jelly ihtiva eder.

 • Royal Jelly; işçi arıların ürettiği,kraliçe arının besini olup besin değeri son derece yüksektir.

 • Metabolizmayı canlandırır.Enerji verir.Saç ve tırnakları besler.

 • Yemekle birlikte günde 1 veya 3 defa 2 softgel alınır.


CHLORELLA 1000 mg60 Tablet Bir tablet : 1000 mg Chlorella (Yetil Alg) ihtiva eder.

 • Chlorella içeriğinde B-grubu vitaminlerinin tümü,Vitamin C,E ve pek çok mineral vardır.

 • Antiviral ve antioksidan etkilidir.

 • Ayrıca diş eti kanamalarına da iyi gelir.

 • Vücut enerjisini arttırır. Bağışıklık sistemini güçlendirir.

 • Yemeklerle birlikte günde 1 veya 2 tablet alınır.


AMERICAN GINSENG50 Kapsül Bir kapsül : 500 mg American Ginseng ihtiva eder.

 • Panax Ginseng ile aynı etkileri gösterir.

 • Uzun süreli kullanımlar için uygundur.

 • Özellikle uzun süreli halsizlik ve nekahat dönemlerinde faydalıdır.

 • Yemekle birlikte günde 1 veya 3 kapsül alınır.


PANAX GINSENG50 Kapsül Bir kapsül : 520 mg Panax Ginseng ihtiva eder.

 • Vücut fonksiyonlarını düzenler.

 • Fiziksel ve mental dayanıklılığını arttırır.

 • Erkeklerde aşırı stres ve yorgunluktan kaynaklanan performans düşüklüğünü giderir.

 • Yemekle birlikte günde 2 veya 4 kapsül alınır.


CAT'S CLAW 400 mg100 Kapsül Bir kapsül : 400 mg Cat's Claw (Kedi pençesi kök tozu) ihtiva eder.

 • Bağışıklık sistemini güçlendirir.

 • Halsizlikleri giderir.

 • Sindirim sistemi bozukluklarında faydalıdır.

 • Astım ve ülserin iyileştirilmesine katkıda bulunur.

 • Yemekle birlikte günde 3 defa 1 veya 2 kapsül alınır


ECHINACEA PURPUREA ROOT 400 mg100 Kapsül   Bağışıklık sistemini güçlendirerek özellikle grip ve soğuk algınlığı gibi enfeksiyonel rahatsızlıklara karşı korunma sağlar.
GINKGO SMART100 Kapsül Mental durumun düzeltimesinde, hafıza, dikkat ve entellektüel kapasiteyi arttırmada faydalıdır. Duyma problemlerinde, vücut dengesinin sağlanmasında ve görüşe de yardımcı olur.
YOHIMBE PLUS90 Tablet Aşırı sıkıntı, stres gibi çeşitli sebeplere bağlı aktivite ve performans düşüklüğünde faydalıdır. Cinsel performansı arttırmak amacıyla afrodizyak olarak da kullanılır.
ENHINACEA WITH ESTER-C& GOLDEN SEAL ROOT100 Kapsül Vücudun bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde yardımcı olur. Mikroplara karşı koruyucu etki gösterir. Yıpranmış bağ dokusu ve cilt travmalarının iyileşme süresini kısaltmaya da yardımcı olur.
PICNOGENOL & ACTIVIN GRAPE SEED EXTRACT W / ESTER-C50 Kapsül Yaşlanma etkilerinin azaltılmasında, bağ dokusunun güçlendirilerek cilt sarkmasının engellenmesinde, cildin elastik, yumuşak ve daha kırışıksız görünmesinde faydalıdır. Özellikle sigara içenler, alkol alanlar ve doğum kontrol hapı kullanan kadınlar için çok değerlidir.
GINSENG GUM12 Adet Sakız Arı sütü, Ginseng ve Kafein içerir. Vücut dayanıklığının arttırılmasına, enerjik kalınmasına ve daha aktif hale gelmemize yardımcı olur.


Anasayfa- Kadın sağlığı - CinsellikÜroloji Estetik ve Güzellik - Cilt sağlığı- Ruh sağlığı - Kbb

Author Avatar

About Author

1976 Estel doğumluyum. 1994 yılında orta öğretimimi Kadıköy Anadolu Lisesi’ nde,Tıp eğitimimi 2002 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nde tamamladım. 2002 yılında Tıpta Uzmanlık(TUS) sınavını Türkiye derecesi ile kazanıp ,İstanbul Beyoğlu Göz Araştırma Hastanesi’ nde Prof.Dr.Ömer Faruk YILMAZ ve Prof.Dr.Ziya Kapran’ın asistanı olarak ihtisasımı tamamladım.2008 yılında uzman doktor oldum, aynı yıl Kızıltepe Devlet Hastanesinde mecburi hizmeti yaptım. çeşitli özel hastanelerde uzman doktor ve başhekim pozisyonlarında çalıştım.Halen okuloplasti,şaşılık, refraktif cerrahi , ön segment (katarakt-keratoplasti) alanlarında cerrahi önplanda çalışmaları sürdürüyorum. 1998 yılında Türkiyenin ilk ücretsiz sağlık hizmeti sunan vede ilk sağlık sitesi olan hastarehberi.com u kurdum . 2002 senesinde sağlık turizmi alanında Türkiyede ilk defa grup halinde excimer lazerle göz ameliyatları için avrupadan hastaların getirilmesini ülkemize kazandırdım . Dünyada ilk defa uygulanan acufocus yöntemiyle yakın görme ameliyatlarının ve göz içine implantla yerleştirilen göz tansiyonu implantlarını ülkemize kazandırdım ve dünyada ilk defa Amerikalılarla birlikte uygulanmasını sağladım. Yuzbinlerce sağlık sorusunu karşılıksız cevaplandırdım.İngilizce ve Almanca yabancı dillerim vardır.Evliyim.

Yorum Ekle

Göz Hastalıkları Uzmanı, Retina, Oküloplastik Cerrahi, Glokom, Katarakt ve Refraksiyon, Blefaroplasti

Dost Siteler

Reklam | Лечение в Турция | Пластика на клепачи | Присаждане на коса в Турция
Bumerang - Yazarkafe

1998-2017 All Rights Reserved © HastaRehberi