Cinsellikte heyecan

  1. Anasayfa
  2. Cinsellik
  3. Cinsellikte heyecan
Cinsellikte heyecan

Cinsellikte heyecanCinsellikte heyecan


orgazm-cesit


Zamanla kaybolan heyecanlarınızı yeniden kazanarak hayatınızı renklendirebilirsiniz.


Evlilik uzmanları, uzun süredir aynı evde yaşayan çiftlerin en fazla cinsel hayatlarındaki monotonluktan şikayetçi olduğunu ifade ediyor. Aynı yatağı, aynı bütçeyi, aynı aile çevresini paylaşan eşler, bir süre sonra birbirlerini sadecee "hayat arkadaşı" olarak görüyorlar. Dolayısıyla ateşli aşk geceleri, tutkulu öpüşler geride kalıyor. Oysa bazı ipuçları sayesinde cicim aylarını yeniden yaşamanız mümkün. Sadece kendinize, eşinize ve cinselliğe daha fazla zaman ayırıp özen göstermeniz gerekiyor. Eğer nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız aşağıdakilere kulak verin.

Fantazileri paylaşın
Öncelikle fantazilerinizi utanmadan eşinizle paylaşın. Hem erkekler, hem de kadınlar eşlerini rahatsız edeceklerinden korktukları için isteklerini açıklamaktan kaçınıyorlar. Çekiniyorsanız ilk olarak eşinizin fantazilerini dinlemekle işe başlayın. Ondan cesaret alarak kendinizinkileri de daha kolay anlatırsınız. O zamana kadar çiğnemekten çekindiğiniz kuralları yeniden gözden geçirin. Bunları çiğnemek heyecanınızı arttırabilir. Örneğin ışık açıkken sevişmek, birlikte banyo yapmak gibi. Ya da aşk yaptığınız mekanı değiştirmek.

Cinsel oyunlar
Kendinize baştan çıkarıcı iç çamaşırları, parfümler alın. Cinsellikte kokunun ve görsel unsurun önemli olduğunu göz ardı edemezsiniz. Daha sonra ikinci aşamaya geçin yani eşinizin önünde striptiz yapmak gibi cinsel oyunlar deneyin. Bu hem sizi, hem de eşinizi heyecanlandıracaktır. Eşiniz ve kendiniz arasında geçen erotik bir aşk hikayesi yazın. Daha sonra bunu onun okuyabileceği bir yere bırakın. Eşiniz hikayede geçenleri gerçekleştirmek isteyebilir.

Romantik bir ortam
Yalnız kaldığınızda heyecanlanmanızı sağlayacak mum ışığında yemek yemek, romantik müzikler dinlemek, erotik film seyretmek gibi yöntemleri deneyin. Baş başa kalma fırsatı yakaladıysanız bu süreyi okul aile birliğinin faaliyetlerini konuşmak yerine birbirinize iltifat ederek geçirin.

Farklı bir mekan
Kenara biraz para ayırarak bir otel odası kiralayın. Cinsellikte mekan değişimide oldukça önemlidir. Değişik bir gece geçirmeniz, farklı bir yatak ikinizi de heyecanlandırabilir. Eğer bunu yapamıyorsanız yatak odanızdaki eşyaların yerini değiştirin.

Öpüşmenin önemi
Ön sevişmeyi uzatın. Eşinizi daha önce hiç öpmediğiniz şekillerde öpmeye çalışın. Dudaklarının çevresinde, ağzında ve dilinde en fazla zevk aldığı noktayı keşfetmeye çalışın. Evli çiftler genellikle öpüşmenin önemini kavrayamıyorlar. Öpüşmenin olmadığı bir ön sevişme düşünülemez. Ön sevişmenin olmadığı ya da kısa tutulduğu bir cinsellik de oldukça kurudur.

Birkaç küçük detay
Hayal gücünüzü kullanın. Cinsel hayatınıza krema, saten yastık, kadife ip gibi oyuncaklar katmanız ikinizi de hiç beklemediğiniz şekilde heyecanlandırabilir.

Author Avatar

About Author

1976 Estel doğumluyum. 1994 yılında orta öğretimimi Kadıköy Anadolu Lisesi’ nde,Tıp eğitimimi 2002 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nde tamamladım. 2002 yılında Tıpta Uzmanlık(TUS) sınavını Türkiye derecesi ile kazanıp ,İstanbul Beyoğlu Göz Araştırma Hastanesi’ nde Prof.Dr.Ömer Faruk YILMAZ ve Prof.Dr.Ziya Kapran’ın asistanı olarak ihtisasımı tamamladım.2008 yılında uzman doktor oldum, aynı yıl Kızıltepe Devlet Hastanesinde mecburi hizmeti yaptım. çeşitli özel hastanelerde uzman doktor ve başhekim pozisyonlarında çalıştım.Halen okuloplasti,şaşılık, refraktif cerrahi , ön segment (katarakt-keratoplasti) alanlarında cerrahi önplanda çalışmaları sürdürüyorum. 1998 yılında Türkiyenin ilk ücretsiz sağlık hizmeti sunan vede ilk sağlık sitesi olan hastarehberi.com u kurdum . 2002 senesinde sağlık turizmi alanında Türkiyede ilk defa grup halinde excimer lazerle göz ameliyatları için avrupadan hastaların getirilmesini ülkemize kazandırdım . Dünyada ilk defa uygulanan acufocus yöntemiyle yakın görme ameliyatlarının ve göz içine implantla yerleştirilen göz tansiyonu implantlarını ülkemize kazandırdım ve dünyada ilk defa Amerikalılarla birlikte uygulanmasını sağladım. Yuzbinlerce sağlık sorusunu karşılıksız cevaplandırdım.İngilizce ve Almanca yabancı dillerim vardır.Evliyim.

Add Comments