Çok seviş uzun yaşa…

  1. Anasayfa
  2. Cinsellik
  3. Çok seviş uzun yaşa...
Çok seviş uzun yaşa…

Çok seviş uzun yaşa…

Çok seviş uzun yaşa...cinselsorun"Uzun yaşam profesörü" Robert Butler, sihirli formülü açıkladı: Sağlıklı beslenin, bol bol sevişin.

"Hızlı yaşa genç öl" sözüne alternatif: "Sağlıklı yaşa, çok seviş, yaşlı öl." Uluslararası Uzun Yaşam Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Robert Butler, uzun yaşamak isteyenlere sevişmeyi önerdi. Aşk ve sevginin insana büyük bir enerji verdiğini anlatan Butler, yalnız kalmanın insanı her açıdan yıprattığını açıkladı.


Stres ve sigara yasak!

Kemer Country Club’ta uzun yaşam konulu bir seminer veren Butler, sihirli formülünü şöyle açıkladı: "Spor yapın, sağlıklı beslenin ve bol bol sevişin." Cebinde taşıdığı diji walker’ı gösteren Butler, "Bu alet benim adımlarımı sayıyor. Her gün 10 bin adım yürümem gerekiyor. Bu benim yaşam kaynağım. Sağlık çok önemli. Sigaradan uzak durmak, stresi azaltmak şart" diye konuştu.

60´tan sonra seks başkadır!

Ekonomik krizle kendimizi yıpratmamamızı öğütleyen Butler, şöyle konuştu: "1930’da Amerika’da çok daha büyük bir kriz yaşandı. Ülkenin yüzde 25’i işsizdi. Türkiye’de durumun bu kadar kötü olduğunu zannetmiyorum. Uzun yaşamak istiyorsanız psikolojik dengenizi de korumanız gerekir."

Olgunluk döneminde yaşam bitmiyor diyen Butler sözlerini şöyle bitirdi: "Özellikle 60 yaş sonrası cinsellik yetişkinler için büyük önem taşıyor."
Author Avatar

About Author

1976 Estel doğumluyum. 1994 yılında orta öğretimimi Kadıköy Anadolu Lisesi’ nde,Tıp eğitimimi 2002 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nde tamamladım. 2002 yılında Tıpta Uzmanlık(TUS) sınavını Türkiye derecesi ile kazanıp ,İstanbul Beyoğlu Göz Araştırma Hastanesi’ nde Prof.Dr.Ömer Faruk YILMAZ ve Prof.Dr.Ziya Kapran’ın asistanı olarak ihtisasımı tamamladım.2008 yılında uzman doktor oldum, aynı yıl Kızıltepe Devlet Hastanesinde mecburi hizmeti yaptım. çeşitli özel hastanelerde uzman doktor ve başhekim pozisyonlarında çalıştım.Halen okuloplasti,şaşılık, refraktif cerrahi , ön segment (katarakt-keratoplasti) alanlarında cerrahi önplanda çalışmaları sürdürüyorum. 1998 yılında Türkiyenin ilk ücretsiz sağlık hizmeti sunan vede ilk sağlık sitesi olan hastarehberi.com u kurdum . 2002 senesinde sağlık turizmi alanında Türkiyede ilk defa grup halinde excimer lazerle göz ameliyatları için avrupadan hastaların getirilmesini ülkemize kazandırdım . Dünyada ilk defa uygulanan acufocus yöntemiyle yakın görme ameliyatlarının ve göz içine implantla yerleştirilen göz tansiyonu implantlarını ülkemize kazandırdım ve dünyada ilk defa Amerikalılarla birlikte uygulanmasını sağladım. Yuzbinlerce sağlık sorusunu karşılıksız cevaplandırdım.İngilizce ve Almanca yabancı dillerim vardır.Evliyim.

Add Comments