Kan grubunuz kişiliğinizi yansıtıyor

Kan grubunuz kişiliğinizi yansıtıyor

Kan grubunuz kişiliğinizi yansıtıyor

kan-grubu-a-b-ab-0

 

Kan gruplarının kişilik ile yakından ilgisi olduğu belirtiliyor. Buna göre A grubu kadınının seksi iç çamaşırına düşkün, 0 grubu erkeğinin de çok kıskanç olduğu ortaya çıktı.

İnsanların kan gruplarının kişiliği ile yakından ilgisi oldugu bildiriliyor. İnternet ortamında yer alan ve Japon bilimadamlarına dayandırılan bilgilere göre, farklı kan grupları erkekler ve kadınlar üzerindeki farklı etkilerde bulunuyor.

Araştırmanın sonuçlarına göre insan vücudunun kimyası ile kişilik arasında önemli bağlar bulunuyor. Kan grupları da bunlardan birisini oluşturuyor. Uzmanlara göre, kan gruplarının kadın ve erkekler üzerindeki etkileri şöyle sıralanıyor:

• A Grubu Kadını: Para harcamasını çok sever. Seksi iç çamaşırlarına düşkündür. Çocukları çok sever ve çocuk sahibi olduktan sonra eşini ihmal eder. Değişikliği seven biridir.

• A Grubu Erkeği: Düzenli yaşamayı sever. İyi bir dost ve konuşmacıdır. Birlikte olacagı kadını seçerken çok titiz davranır.

• B Grubu Kadını: İstek doludur. Sekse hiç hayır diyemez. Para konusunda eli ya çok açıktır ya da cimridir.

• B Grubu Erkegi: Özgürlügünün sınırlanmasından nefret eder. Kadınlara saygısı sonsuzdur. Hep neşe dolu bir aileye sahip olmak ister. Yemek konusunda son derece titizdir.

• AB Grubu Kadını: Erkeklerin ilgisini çeken elbiseler giymeye bayılır. Para konusunda tutumludur. Yemek pişirmekte, mükellef bir sofra hazırlamakta üzerine yoktur.

• AB Grubu Erkeği: Aile içinde mutlaka sözünün dinlenmesini, isteklerinin yapılmasını ister. Hoşgörülü ve kararlıdır. En iyi aşıklar bu grupdan çikar. Eşine ev işlerinde yardım etmekten çekinmez.

• 0 Grubu Kadını: Mutfak masraflarından kısarak kendine hoş elbiseler alır. Çocukları biraz ele avuca geldiğinde hemen çalışma hayatına dönmek, toplumdaki yerini almak ister. Yemek yapmakla fazla ugraşmak istemez. Pratik yemekleri tercih eder.

• 0 Grubu Erkeği: Aşık olduğu zaman birlikte olduğu kadını çok kıskanır. Kalabalığı sevmez. Son derece hareketli, çalışkan ve hırslıdır. Sevgilisine veya eşine sık sık hediye almayı sever.
Author Avatar

About Author

1976 Estel doğumluyum. 1994 yılında orta öğretimimi Kadıköy Anadolu Lisesi’ nde,Tıp eğitimimi 2002 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nde tamamladım. 2002 yılında Tıpta Uzmanlık(TUS) sınavını Türkiye derecesi ile kazanıp ,İstanbul Beyoğlu Göz Araştırma Hastanesi’ nde Prof.Dr.Ömer Faruk YILMAZ ve Prof.Dr.Ziya Kapran’ın asistanı olarak ihtisasımı tamamladım.2008 yılında uzman doktor oldum, aynı yıl Kızıltepe Devlet Hastanesinde mecburi hizmeti yaptım. çeşitli özel hastanelerde uzman doktor ve başhekim pozisyonlarında çalıştım.Halen okuloplasti,şaşılık, refraktif cerrahi , ön segment (katarakt-keratoplasti) alanlarında cerrahi önplanda çalışmaları sürdürüyorum. 1998 yılında Türkiyenin ilk ücretsiz sağlık hizmeti sunan vede ilk sağlık sitesi olan hastarehberi.com u kurdum . 2002 senesinde sağlık turizmi alanında Türkiyede ilk defa grup halinde excimer lazerle göz ameliyatları için avrupadan hastaların getirilmesini ülkemize kazandırdım . Dünyada ilk defa uygulanan acufocus yöntemiyle yakın görme ameliyatlarının ve göz içine implantla yerleştirilen göz tansiyonu implantlarını ülkemize kazandırdım ve dünyada ilk defa Amerikalılarla birlikte uygulanmasını sağladım. Yuzbinlerce sağlık sorusunu karşılıksız cevaplandırdım.İngilizce ve Almanca yabancı dillerim vardır.Evliyim.

Yorum Ekle