Kapalı teknik ile burun estetiği 

  1. Anasayfa
  2. Estetik
  3. Kapalı teknik ile burun estetiği 
Kapalı teknik ile burun estetiği 

Kapalı teknik ile burun estetiği Burun estetik ameliyatı ve ameliyat hakkında bilinmesi gereken tavsiye ve öneriler yer almaktadır.
Burun estetik ameliyatı ve ameliyat hakkında bilinmesi gereken tavsiye ve öneriler yer almaktadır.


Burun estetiği ameliyatları birçok farklı teknik ile yapılabilir. Kişinin burnundaki sorunun tipine veplastik cerrahın tercihine göre kullanılacak olan teknik değişiklik gösterebilir. Ancak günümüzdebirçok cerrah kapalı teknik ile burun estetiği yapmayı tercih ediyor.” Estetik, Plastik ve RekonstrüktifCerrahi Uzmanı Op. Dr. Fatih Dağdelen burun estetiği ameliyatlarını anlatıyor.Her geçen gün gelişen cerrahi teknikler kişilere daha zahmetsiz estetik ameliyatı olma imkanısunduğunu belirten Op. Dr. Fatih Dağdelen “Kısalan iyileşme süreleri, görünmeyen dikiş izleri ve heraçıdan doğal görünen burun estetiği ameliyatları kişilerin estetik olma cesaretini artırıyor.Estetik cerrahide konu rinoplasti olunca uygulanabilecek yöntemler diğer prosedürlere göre dahaçeşitli olabiliyor. Günümüzde birçok cerrah burun estetiği ameliyatlarını kapalı teknik ilegerçekleştirmeyi tercih ediyor. Kapalı teknikle yapılan rinoplastide cerrahi müdahale açık rinoplastininaksine burnun içinden yapılıyor

Kaynak: Kapalı teknik ile burun estetiği - Milliyet Haber
Author Avatar

About Author

1976 Estel doğumluyum. 1994 yılında orta öğretimimi Kadıköy Anadolu Lisesi’ nde,Tıp eğitimimi 2002 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nde tamamladım. 2002 yılında Tıpta Uzmanlık(TUS) sınavını Türkiye derecesi ile kazanıp ,İstanbul Beyoğlu Göz Araştırma Hastanesi’ nde Prof.Dr.Ömer Faruk YILMAZ ve Prof.Dr.Ziya Kapran’ın asistanı olarak ihtisasımı tamamladım.2008 yılında uzman doktor oldum, aynı yıl Kızıltepe Devlet Hastanesinde mecburi hizmeti yaptım. çeşitli özel hastanelerde uzman doktor ve başhekim pozisyonlarında çalıştım.Halen okuloplasti,şaşılık, refraktif cerrahi , ön segment (katarakt-keratoplasti) alanlarında cerrahi önplanda çalışmaları sürdürüyorum. 1998 yılında Türkiyenin ilk ücretsiz sağlık hizmeti sunan vede ilk sağlık sitesi olan hastarehberi.com u kurdum . 2002 senesinde sağlık turizmi alanında Türkiyede ilk defa grup halinde excimer lazerle göz ameliyatları için avrupadan hastaların getirilmesini ülkemize kazandırdım . Dünyada ilk defa uygulanan acufocus yöntemiyle yakın görme ameliyatlarının ve göz içine implantla yerleştirilen göz tansiyonu implantlarını ülkemize kazandırdım ve dünyada ilk defa Amerikalılarla birlikte uygulanmasını sağladım. Yuzbinlerce sağlık sorusunu karşılıksız cevaplandırdım.İngilizce ve Almanca yabancı dillerim vardır.Evliyim.

Add Comments