SupraCor lazer ile yakın ve uzak gözlüğünü unutun!!

SupraCor lazer ile yakın ve uzak gözlüğünü unutun!!

SupraCor lazer ile yakın ve uzak gözlüğünü unutun!!Supracor lazer yöntemi ile yakın ve uzak görmenizi aynı seansta %95 başarıyla düzeltiyoruz.

okuma Vizyon

Presbiyopi 40 yaşından sonra herkesi etkileyen doğal bir durumdur. Presbiyopi başlangıcı ile, kısa mesafelerde okuma yeteneği azalır.

SUPRACOR

SUPRACOR uzak mesafe ve okuma mesafesi  bir iyileştirme meydana getiren bir lazer tedavisidir. SUPRACOR her iki gözünde hem yakın hem uzak mesafede vizyon geliştirmeyi amaçlamaktadır ve oldukça etkili bir tedavidir. Göz, geleneksel, LASIK cerrahisi gibi aynı şekilde hazırlanır ve SUPRACOR tedavisi LASIK ve LASEK cerrahisinde kullanılan aynı lazer ile tedavi edilir.

SUPRACOR Sonuçları

SUPRACOR hastalarınızın aradıkları gözlüksüz  özgür yaşamı verebilien presbiyopi  ve uzak görüş için ikili tedavi için yeni bir kuşaktır.  içindeki istenmeyen sapmaları uyarılmasını en aza indirerek SUPRACOR eşsiz multifokal ablasyon profili ve sofistike bir algoritmaya yakın beklenti sağlarlar. Tam kırılma tedavi aralığı için tasarlanan SUPRACOR da *  önceki LASIK cerrahisine uygun olan hastalar için yapılabilmektedir.

Hangi şartlar aranıyor?

İkili Prosedürü (yok monovizyon)
Gerek baskın / non-dominant göz ayırt edilmesi

küresel Eşdeğer
+ 4D kadar

astigmatizm
+ 2D kadar

addisyon yakında
+ 1.5D veya daha

Kontrendikasyonlar 8 yapılmayacak hastalar)
Ortak LASIK kontrendikasyonları (keratokonus, pakimetri, diyabet ...)

SUPRACOR iyi görme keskinliği için istenmeyen sapmaları en aza indirir

 

post-op topografide verileri ve nokta dağılım işlevini kullanarak bir ışın izleme modülü, yakın, orta ve uzak pozisyonlarda nesneler için retina görüntüleri simüle etmek için kullanılır.

 

çalışmada : SUPRACOR hastaların% 96sı 6. ayda 20/25 veya daha iyi binoküler görme elde etti.

çalışma 2:

6 ayda, hastanın (46 göz)% 96 0.8 (20/25) veya daha iyi UDVA yapana kadar aynı hastalar için, binoküler düzeltilmemiş uzak görme keskinliği (UDVA) sürekli sonrası  arttı.

çalışma 3: SUPRACOR hastalar da monoküler görme mükemmel bir gelişme göstermektedir.

 

çalışma 4: İyi binoküler uzak görme kontrolü ile birlikte görme keskinliği (UVNA) yakın düzeltilmemiş monoküler mükemmel iyileşme SUPRACOR tedavisi sonuçları mükemmeldir.

SUPRACOR hastaların% 87'sinde binoküler görme keskinliği J2 ve 20/25 ya da daha iyi eş zamanlı olarak elde etti.

 

Şekil 6: SUPRACOR hastalar yakın ve orta vizyon belirgin iyileşme bildirmektedir.

 

Hastalar gün-gün faaliyetleri sırasında fonksiyonel vizyon rapor her ziyarette anket uygulandı. Önemli bir gelişme ve memnuniyet ilaç prospektüsleri,bilgisayarlara kadar farklı okuma koşulları için rapor elde edildi ve sonuçlar memnuniyet vericiydi.

ingilteredeki  hasta anketinde  hastaların% 96 iç ve dış mekanlarda gözlük olmadan rahat oldugunu ve% 96 tedavi sonucundan memnun ve arkadaşlarına ameliyat önerdiğini söylediler.
SUPRACOR CE sertifikası almıştır ve tarafımdan başarı ile uygulanmaktadır.

şuanda mevcut tedaviler arasında en iyi yakın görme elde ettiğimiz lazer ameliyat tekiniği supracordur.

Op.Dr.Mustafa Mete

Refraktif ve okuloplastik cerrahi

 
Author Avatar

About Author

1976 Estel doğumluyum. 1994 yılında orta öğretimimi Kadıköy Anadolu Lisesi’ nde,Tıp eğitimimi 2002 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nde tamamladım. 2002 yılında Tıpta Uzmanlık(TUS) sınavını Türkiye derecesi ile kazanıp ,İstanbul Beyoğlu Göz Araştırma Hastanesi’ nde Prof.Dr.Ömer Faruk YILMAZ ve Prof.Dr.Ziya Kapran’ın asistanı olarak ihtisasımı tamamladım.2008 yılında uzman doktor oldum, aynı yıl Kızıltepe Devlet Hastanesinde mecburi hizmeti yaptım. çeşitli özel hastanelerde uzman doktor ve başhekim pozisyonlarında çalıştım.Halen okuloplasti,şaşılık, refraktif cerrahi , ön segment (katarakt-keratoplasti) alanlarında cerrahi önplanda çalışmaları sürdürüyorum. 1998 yılında Türkiyenin ilk ücretsiz sağlık hizmeti sunan vede ilk sağlık sitesi olan hastarehberi.com u kurdum . 2002 senesinde sağlık turizmi alanında Türkiyede ilk defa grup halinde excimer lazerle göz ameliyatları için avrupadan hastaların getirilmesini ülkemize kazandırdım . Dünyada ilk defa uygulanan acufocus yöntemiyle yakın görme ameliyatlarının ve göz içine implantla yerleştirilen göz tansiyonu implantlarını ülkemize kazandırdım ve dünyada ilk defa Amerikalılarla birlikte uygulanmasını sağladım. Yuzbinlerce sağlık sorusunu karşılıksız cevaplandırdım.İngilizce ve Almanca yabancı dillerim vardır.Evliyim.

Yorum Ekle